מחיצות

 
 
 
 
 
מחיצות - לפרטים\הצעת מחיר
שם:    
 
דוא"ל:    
טלפון:  
כתובת:
 
לפרטים נוספים
101
דגם: 101
מחיצות
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
102
דגם: 102
מחיצות מעוצבות
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
103
דגם: 103
מחיצות ודלתות
לפרטים נוספים>>
  

 

מחיצות פתרון אידיאלי לבית ולמשרד

לפני שמחילים לחפש פתרונות ראדיקלים של קירות גבס או גרוע יותר - של קירות בטון, דעו לכםשיש דרכים קלות יותר, שקטות יותר, נקיות יותר והרבה יותר ידידותיות לאדם ולסביבה - מחיצות. בין אם מדובר על יצירת מחיצות בבית או במשרד לא בדלתות, בין אם מדובר על דירת סטודיו קטנה או על חלוקת חדר שינה גדול לשניים (כאשר שני ילדים מתגוררים באותו חדר או כאשר רוצים להפוך צד אחד לחדר עבודה) וכמובן, כאשר מדובר על סביבה משרדים בה מתבצעים שיוניים פרסונליים חדשות כבקרים, מחיצות מאפשרות לכם ליצור הבדלה בין חללים, כשיש לכם את האופציה לקבוע, בכל זמן נתון, היכן בדיוק עובר הגבול וכן יש לכם את האופציה להזיזן ולהחזיר את המצב לקדמותו.

מחיצות הן פתרון נוח בעיקר בדירות או במשרדים קטנים מאוד כאשר תיחום חדר משמע יצירת חדר קטן, אולי אף קלסטרופובי, לעיתים גם ללא חלון. מחיצות לא נועדו להחליף קירות היכן שצריך וברור כי מחיצות לא נועדו להוות פיתרון לחדרי שינה של מבוגרים, חדרי רחצה וכיו"ב אבל מחיצות הן פיתרון אידיאלי להפריד בין שני צידי החדר בו מתגוררים יחדיו שני ילדים. ראשית כל יש כיום מחיצות בשלל גוונים וצורות כך שניתן לבחור מחיצות בצבעים ודוגמאות שילדים אוהבים כך שאותן מחיצות יהוו אטרקציה כבר מבחינת המראה. ניתן להציב בבטחה מחיצות במרכז החדר כשהן מבטיחות לכל ילד את השקט ותחושת הפרטיות לה הוא זקוק ומאידך, כאשר הם רוצים לשחק בחלל הרחב, ניתן פשוט להזיז המחיצה הצידה בקלילות.

מחיצות משמשות כיום גם את המגזר העסקי כאשר יותר ויותר חברות וארגונים משתמשים בפתרון של מחיצות בכדי ליצור חללי עבודה. כמובן שלא ניתן להעניק לכל עובד חדר משלו מסיבות טכניות אבל בכדי ליצור סדר בתוך כל ההמולה שנקראת אופ ספייס (חלל פתוח), מציבים מחיצות כך שיש תחושה של סדר, של הפרדה ושל פרטיות.